Циркуляційний насос Wilo Stratos MAXO 25/0.5-10 PN10 10 м 1 1/2" (2164570)
Відео 2 |
Wilo Stratos MAXO 25/0.5-10 PN10 10 м
1 1/2"
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:12000 л/год
Макс. напір:10 м
Споживана потужність:234 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Bluetooth для віддаленого управління насосом.
Всі характеристики
Характеристики Stratos MAXO 25/0.5-10 PN10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo Stratos MAXO 25/0.5-10 PN10 10 м 1 1/2"
Wilo Stratos MAXO 25/0,5-10 PN10 | 34 654 грн. |
Циркуляційний насос з електронним управлінням WILO Stratos MAXO 25/0,5-10 | 37 800 грн. |
Циркуляційний насос Wilo Stratos MAXO 25/0,5-10 PN10-R7 (2217895) | 37 451 грн. |
Відеоогляди
Модификації Wilo Stratos MAXO 25/0.5-10 PN10
Ціни на Wilo Stratos MAXO 25/0.5-10 PN10 |
---|---|---|---|---|
Wilo Stratos MAXO 25/0.5-4 PN10 4 м 1 1/2" | від 26 503 грн. | 3 пропозиції | ||
Wilo Stratos MAXO 30/0.5-4 PN10 4 м 2" | від 29 153 грн. | 3 пропозиції | ||
Wilo Stratos MAXO 25/0.5-6 PN10 6 м 1 1/2" | від 28 470 грн. | 3 пропозиції | ||
Wilo Stratos MAXO 30/0.5-6 PN10 6 м 2" | від 33 811 грн. | 4 пропозиції | ||
Wilo Stratos MAXO 25/0.5-8 PN10 8 м 1 1/2" | від 32 165 грн. | 3 пропозиції | ||
Wilo Stratos MAXO 30/0.5-8 PN10 8 м 2" | від 31 960 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo Stratos MAXO 25/0.5-10 PN10 10 м 1 1/2" | від 34 654 грн. | 3 пропозиції | ||
Wilo Stratos MAXO 30/0.5-10 PN10 10 м 2" | від 34 840 грн. | 6 пропозицій | ||
Wilo Stratos MAXO 25/0.5-12 PN10 12 м 1 1/2" | від 39 794 грн. | 3 пропозиції | ||
Wilo Stratos MAXO 30/0.5-12 PN10 12 м 2" | від 42 404 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo Stratos MAXO 30/0.5-14 PN10 14 м 2" | від 46 822 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →