Заглибний насос Wilo TM 32/7
Відео 2Фото 2 |
Wilo TM 32/7 поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo TM 32/7
Усі ціни 25 →Насос дренажний Wilo Drain TM32/7 (4048412) 4048412 | 6 884 грн. |
Насос занурювальний дренажний WILO вихровий Drain TM 32/7 320Вт Hmax 6.4м | 7 586 грн. |
Дренажний насос Wilo Drain TM 32/7 (4048412) 4048412 | 6 728 грн. |
Погружной дренажный насос Wilo Tm 32/7 (4048412) | 6 902 грн. |
Насос дренажний Wilo Drain TM32/7 (4048412) | 6 884 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Wilo TM 32/7
Ціни на Wilo TM 32/7 |
---|---|---|---|---|
Wilo TM 32/7 | від 6 290 грн. | 25 пропозицій | ||
Wilo TMR 32/8 | від 7 893 грн. | 10 пропозицій | ||
Wilo TMW 32/8 | від 7 314 грн. | 13 пропозицій | ||
Wilo TM 32/8-10 | від 7 603 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo TMW 32/11 | від 8 423 грн. | 39 пропозицій | ||
Wilo TMR 32/11 | від 9 009 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →