Заглибний насос Wilo TMW 32/8
Відео 2Фото 2 |
Wilo TMW 32/8 поплавковий вимикач |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Купити Wilo TMW 32/8
Усі ціни 13 →Дренажний насос Wilo TMW 32/8-10m (4058059) 4058059 | 8 885 грн. |
Дренажный насос Wilo TMW 32/8-10m 4058059 | 8 678 грн. |
Wilo Tmw 32/8-10 Pompa Zatapialna Do Wody Zanieczyszczonej 4058059 | 10 947 грн. |
Wilo Wilo Drain TMW 32/8 (4048413) 4048413 | 8 942 грн. |
Wilo Tmw 32/8-10 Pompa Zatapialna Do Wody Zanieczyszczonej 4058059 | 10 680 грн. |
Німецька компанія Wilo має заслужений авторитет на ринку насосного обладнання. Тому не дивно, що агрегат для відкачування чистої і слабозабрудненої води з серії Drain з індексом моделі TMW 32/8 користується стійким попитом у вітчизняних реаліях.
Перекачуване середовище
На плечі помпи звалені завдання з відкачування дренажних стоків, води з прибудинкових басейнів, систем опалення, котлованів і затоплених приміщень (наприклад, льохи або підвалу під час весняних паводків). Темп обертання пластикової крильчатці пристрою задає 370-ватний електродвигун з «сухим» ротором, герметично ізольований стосовно перекачується середовищі. Його охолодження відбувається за допомогою «прогоняемой» водиці, так що за перегрів мотора переживати не доводиться. Максимальна продуктивність насоса сягає 10 м³/год.
Взмучивающее пристрій
Однією з ключових особливостей моделі, що виділяє її на тлі колег по цеху заглибних насосів, виступає наявність на борту вбудованого взмучивающего пристрою TMW. Завдяки постійним завихрень в області всмоктування забезпечується видалення осаждающихся частинок, відсутній запах стічних вод і виключається забруднення приямка. Робочим середовищем для помпи вважається злегка забруднена вода з розміром твердих домішок не більше 10 мм.
Розгортання дренажних систем
Насос застосовується як при розгортанні стаціонарних систем водовідведення, так і в ролі мобільного засоби відкачування стоків (дренажний шланг потрібної довжини підключається до напірного штуцера). Його автоматична робота можлива за рахунок поплавкового вимикача, який використовується в якості датчика рівня рідини. На основі короткочасної агрегат можна задіяти для відкачування води з температурою до 90 °С (не більше 3 хв.), штатні показники температури перекачуваного середовища для насоса коливаються в межах від 3 до 35 °С. Перелік переваг моделі продовжує невелика вага (5.2 кг), завдяки чому витяг насоса після закінчення робіт не завдасть клопоту.
Модификації Wilo TMW 32/8
Ціни на Wilo TMW 32/8 |
---|---|---|---|---|
Wilo TM 32/7 | від 6 290 грн. | 25 пропозицій | ||
Wilo TMR 32/8 | від 7 893 грн. | 10 пропозицій | ||
Wilo TMW 32/8 | від 7 314 грн. | 13 пропозицій | ||
Wilo TM 32/8-10 | від 7 603 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo TMW 32/11 | від 8 423 грн. | 39 пропозицій | ||
Wilo TMR 32/11 | від 9 009 грн. | 5 пропозицій |