Циркуляційний насос Wilo TOP-Z 40/7 DM RG 6 м DN 40 250 мм (2046637)
Wilo TOP-Z 40/7 DM RG 6 м
DN 40
250 мм
5.5 м
DN 32
250 мм
6 м DN 40
250 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:16200 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:320 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики TOP-Z 40/7 DM RG
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo TOP-Z 40/7 DM RG 6 м DN 40 250 мм
Wilo TOP-z 40/7 EM PN6/10 RG (2046637) | 74 920 грн. |
Wilo TOP-z 40/7 EM PN6/10 RG (2046637) | 76 793 грн. |
Wilo TOP-z 40/7 EM PN6/10 RG (2046637) | 78 666 грн. |
Модификації Wilo TOP-Z 40/7 DM RG
Ціни на Wilo TOP-Z 40/7 DM RG |
---|---|---|---|---|
Wilo TOP-Z 30/7 DM RG 5.5 м DN 32 250 мм | від 20 916 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo TOP-Z 40/7 DM RG 6 м DN 40 250 мм | від 74 920 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →