Заглибний насос Wilo TWI 5 307
Wilo TWI 5 307 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo TWI 5 307
Насос занурювальний Wilo TWI5-FS 307 1 фаза 4144938 | 27 931 грн. |
Wilo Twi 5&Quot; 307 Em Ze Stali Nierdzewnej, Wielostopniowa 4144949 | 27 960 грн. |
Wilo Twi 5&Quot; 307 Em Ze Stali Nierdzewnej, Wielostopniowa 4144949 | 28 659 грн. |
Насос занурювальний Wilo TWI5-SE 307 1 фаза 4144975 | 31 701 грн. |
Насос занурювальний Wilo TWI5 307 1 фаза 4144949 | 26 260 грн. |
Додаткові функції і можливості заглибного насоса Wilo TWI 5 307:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з маркуванням FS — обладнані поплавковим вимикачем
- Моделі з маркуванням SE — підключення на стороні всмоктування G 1¼ (для плаваючої водозабору)
- Може бути оснащений трифазним двигуном
Модификації Wilo TWI 5 307
Ціни на Wilo TWI 5 307 |
---|---|---|---|---|
Wilo TWI 5 304 | від 20 943 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo TWI 5 305 | від 24 118 грн. | 4 пропозиції | ||
Wilo TWI 5 306 | від 21 248 грн. | 13 пропозицій | ||
Wilo TWI 5 307 | від 26 260 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo TWI 5 308 | від 26 089 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →