Циркуляційний насос Wilo Varios PICO 25/1-7-130 7 м 1 1/2" 130 мм (4215541)
Wilo Varios PICO 25/1-7-130 7 м
1 1/2"
130 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3700 л/год
Макс. напір:7 м
Споживана потужність:40 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики Varios PICO 25/1-7-130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo Varios PICO 25/1-7-130 7 м 1 1/2" 130 мм
Wilo Wilo Varios PICO-STG 25/1-7-130 (4215541) 4215541 | 11 581 грн. |
Циркуляційний насос Wilo Varios PICO 25/1-7-130 (4215541) 4215541 | 11 580 грн. |
Циркуляційний насос Wilo Varios PICO 25/1-7-130 4215541 | 11 532 грн. |
Циркуляційний насос Wilo VARIOS PICO-STG 25/1-7-130 (4215541) | 11 893 грн. |
Модификації Wilo Varios PICO 25/1-7-130
Ціни на Wilo Varios PICO 25/1-7-130 |
---|---|---|---|---|
Wilo Varios PICO 25/1-7-130 7 м 1 1/2" 130 мм | від 11 532 грн. | 4 пропозиції | ||
Wilo Varios PICO 25/1-7-180 7 м 1 1/2" 180 мм | від 11 531 грн. | 3 пропозиції | ||
Wilo Varios PICO 15/1-7-130 7 м 1" 130 мм | від 11 531 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →