Циркуляційний насос Wilo Yonos MAXO-D 32/0.5-11 11 м DN 32 220 мм (2120663)
Wilo Yonos MAXO-D 32/0.5-11 11 м
DN 32
220 мм
7.6 м
DN 32
220 мм
8 м DN 40
220 мм
9.6 м DN 50
280 мм
11 м DN 32
220 мм
12.3 м DN 40
250 мм
16 м DN 40
250 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:13300 л/год
Макс. напір:11 м
Споживана потужність:305 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики Yonos MAXO-D 32/0.5-11
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo Yonos MAXO-D 32/0.5-11
Ціни на Wilo Yonos MAXO-D 32/0.5-11 |
---|---|---|---|---|
Wilo Yonos MAXO-D 32/0.5-7 7.6 м DN 32 220 мм | від 42 626 грн. | 2 пропозиції | ||
Wilo Yonos MAXO-D 40/0.5-8 8 м DN 40 220 мм | від 62 023 грн. | 2 пропозиції | ||
Wilo Yonos MAXO-D 50/0.5-9 9.6 м DN 50 280 мм | від 93 013 грн. | 2 пропозиції | ||
Wilo Yonos MAXO-D 32/0.5-11 11 м DN 32 220 мм | від 62 241 грн. | 2 пропозиції | ||
Wilo Yonos MAXO-D 40/0.5-12 12.3 м DN 40 250 мм | від 76 016 грн. | 2 пропозиції | ||
Wilo Yonos MAXO-D 40/0.5-16 16 м DN 40 250 мм | від 117 848 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →