Ракетка для великого тенісу Wilson Blade 98 16x19 (WRT73351U)
Відео 2Фото 5 |
Wilson Blade 98 16x19 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilson Blade 98 16x19
Wilson Blade 98 16X19 V9 305G Bez Naciągu Kolorowe | 14 640 грн. |
Тенісна ракетка Wilson Blade 98 16x19 CV Bronze Edition WR088811 | 7 999 грн. |
Тенісна ракетка Wilson Blade 98 16x19 V6.0 | 6 249 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →