Ківш Winco SSSP-10
Winco SSSP-10 7.1 л9.5 л |
|
Не окислюється при контакті з харчовими продуктами, не вступає в хімічну реакцію з харчовими кислотами і пігментами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Winco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Winco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Winco SSSP-10
Усі ціни 6 →Ковш Winco SSSP-10 9,5 л (04378) 04378 | 2 527 грн. |
Ківш Winco SSSP-10 9,5 л (04378) 04378 | 2 527 грн. |
Winco Ківш Winco SSSP-10 9,5 л (04378) 04378 | 2 527 грн. |
Ківш Winco SSSP-10 9,5 л (04378) | 2 527 грн. |
Сотейник WINCO з кришкою додаткова ручка нержавіюча сталь 9.5 л (04378) | 3 136 грн. |
Ківш Winco SSSP-10 9,5 л (04378) | 3 677 грн. |
Модификації Winco SSSP-10
Ціни на Winco SSSP-10 |
---|---|---|---|---|
Winco SSSP-7 | від 2 182 грн. | 8 пропозицій | ||
Winco SSSP-10 | від 2 527 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →