Вантажна шина Windforce WH1020 285/70 R19.5 150J
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Windforce WH1020 285/70 R19.5 150J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Windforce WH1020 285/70 R19.5 150J
Усі ціни 10 →Windforce WH1020 (рулевая) 285/70 R19.5 150/148J PR18 | 6 963 грн. |
WindForce WH1020 (рулевая) (285/70R19.5 150J) | 8 729 грн. |
Windforce WH1020 (рулевая) 285/70 R19.5 150/148J 18PR | 7 706 грн. |
Windforce WH1020 Pулевая (285/70R19.5 150/148J) | 7 719 грн. |
Windforce WH1020 (285/70R19.5 150J) | 7 062 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди