Вантажна шина Windforce WT3000 445/65 R22.5 169K
Виберіть розмір вантажної шини
Windforce WT3000 445/65 R22.5 169K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Windforce WT3000 445/65 R22.5 169K
Усі ціни 8 →Windforce WT3000 (прицепная) 445/65 R22.5 169K PR20 | 18 621 грн. |
Вантажна шина WINDFORCE WT3000 (причепна) 445/65R22.5 169K | 18 463 грн. |
Грузовые шины Windforce WT3000 (прицепная) 445/65 R22.5 169K 20PR 10018893 | 18 891 грн. |
Вантажна шина WINDFORCE WT3000 (причепна) 445/65R22.5 169K | 18 638 грн. |
WINDFORCE Вантажна шина WINDFORCE WT3000 (причепна) 445/65R22.5 169K | 18 550 грн. |
ще 3 пропозиції