Вантажна шина Windforce WT3000 385/55 R22.5 160L
Виберіть розмір вантажної шини
Windforce WT3000 385/55 R22.5 160L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Windforce WT3000 385/55 R22.5 160L
Усі ціни 6 →Windforce WT3000 (прицепная) 385/55 R22.5 160L 20PR | 11 800 грн. |
WINDFORCE Вантажна шина WINDFORCE WT3000 (причепна) 385/55R22.5 160L | 12 090 грн. |
Вантажна шина WINDFORCE WT3000 (причепна) 385/55R22.5 160L | 11 922 грн. |
WINDFORCE Вантажна шина WINDFORCE WT3000 (причепна) 385/55R22.5 160L | 11 866 грн. |
Вантажна шина WINDFORCE WT3000 (причепна) 385/55R22.5 160L | 11 810 грн. |
Windforce WT3000 (причіпна) 385/55 R22.5 160L PR20 | 13 700 грн. |