Склоочисник Winso Aero 450 (110450)
Winso Aero 450 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Winso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Winso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Winso Aero 450
Усі ціни 8 →WINSO 110450 | 94 грн. |
Бескаркасная щетка Winso AERO 18/450мм LI-6622 | 151 грн. |
Щітка склоочисника (двірник) 450мм безкаркасна Aero Winso, 110450, / | 112 грн. |
Щітка склоочисника (двірник) Winso AERO безкаркасна (110450) 18/450мм | 120 грн. |
Безкаркасна щітка Winso AERO 18/450мм (110450) | 101 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →