Ксенон Winso Slim Ballast H3 4300K 35W Kit
Winso Slim Ballast H3 4300K 35W Kit |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Winso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Winso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Winso Slim Ballast H3 4300K 35W Kit
Усі ціни 7 →Комплект ксенона Winso H3 4300K 85V 35W PK22s KET 743430 | 1 097 грн. |
Комплект ксенону Winso H3 4300K 35W Slim Ballast (743430) | 1 320 грн. |
Лампи ксенон WINSO H3 4300K, 85V, 35W PK22s KET (к-т 2шт.) 713430 | 234 грн. |
Комплект ксенону WINSO H3 4300K, 85V, 35W PK22s KET 743430 | 1 151 грн. |
H3 4300K, 85V, 35W PK22s KET (к-т 2шт.) WINSO XENON | 232 грн. |
H3 4300K, 85V, 35W PK22s KET WINSO XENON SET | 1 015 грн. |
Комплект ксенону WINSO H3 4300K 35W Slim Ballast (743430) | 1 117 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →