Склоочисник Winso X Treme 500 (113500)
Winso X Treme 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Winso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Winso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Winso X Treme 500
Усі ціни 46 →WINSO 113500 | 179 грн. |
Бескаркасная щетка Winso X-Treme 20/500мм LI-6237 | 272 грн. |
Щітка склоочисника (двірник) Winso X-Treme безкаркасна (113500) 20/500мм | 212 грн. |
Безкаркасна щітка Winso X-Treme 20/500мм (113500) | 191 грн. |
Безкаркасна щітка Winso X-Treme 20/500мм | 368 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →