Склоочисник Winso X Treme 800 (113800)
Winso X Treme 800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Winso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Winso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Winso X Treme 800
Усі ціни 8 →Бескаркасная щетка Winso X-Treme 32/800мм LI-6245 | 334 грн. |
WINSO 113800 | 228 грн. |
Щітка склоочисника (двірник) Winso X-Treme безкаркасна (113800) 32/800мм | 269 грн. |
Безкаркасна щітка Winso X-Treme 32/800мм (113800) | 246 грн. |
Безкаркасна щітка Winso X-Treme 32/800мм | 353 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →