Лампочка WiZ C37 4.9W 2700K E14 (929002448502)
Фото 10 |
WiZ C37 4.9W 2700K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WiZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WiZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WiZ C37 4.9W 2700K E14
Усі ціни 20 →WiZ WiZ Led Smart E14 4.9W 470Lm C37 2700K Dimm Wi-Fi (929002448502) | 319 грн. |
WiZ E14 4.9W (40W 470Lm) C37 2700K диммируемая Wi-Fi (929002448502) | 319 грн. |
Розумна лампа WiZ E14 4.9W (40W 470Lm) C37 2700K з регулюванням яскравості | 319 грн. |
WiZ E14 4.9W (40W 470Lm) C37 2700K диммируемая Wi-Fi (929002448502) | 319 грн. |
Умная лампочка WiZ E14 4.9W(40W 470Lm) C37 2700K диммируемая Wi-Fi (929002 | 319 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →