Лампочка WiZ PAR16 4.7W 2700-6500K GU10 (929002448302)
Фото 10 |
WiZ PAR16 4.7W 2700-6500K GU10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WiZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WiZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WiZ PAR16 4.7W 2700-6500K GU10
Усі ціни 18 →WiZ WiZ Led Smart GU10 4.7W 400Lm 2700-6500K Wi-Fi (929002448302) | 389 грн. |
Розумна лампа WiZ GU10 4.7W (50W 400Lm) 2700-6500K Wi-Fi (929002448302) 92 | 342 грн. |
Умная лампочка WiZ GU10 4.7W(50W 400Lm) 2700-6500K Wi-Fi (929002448302) 92 | 373 грн. |
Розумна лампочка WiZ GU10 4.7W(50W 400Lm) 2700-6500K Wi-Fi (929002448302) | 340 грн. |
WiZ LED Smart GU10 4.7W 400Lm 2700-6500K Wi-Fi (929002448302) 929002448302 | 399 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →