Квадрокоптер (дрон) WL Toys V393
Відео 11Фото 9 |
Повнорозмірний великий квадрокоптер з можливістю кріплення підвісу для корисного навантаження (штатної камери немає), середньою автономністю і добротним пультом дистанційного управління, який обладнаний власним рідкокристалічним дисплеєм. Вага корисного навантаження на підвісі (купується окремо), в якості якого може виступати камера GoPro, може досягати 150 г. Має значні габаритні розміри (60,5х60,5х19,8 см) і значну власну вагу 883 г.
Радіус дії цієї моделі при відсутності перешкод може досягати 100 м. Важливою особливістю квадрокоптера WL Toys V393 стало використання високоресурсних безколекторних електродвигунів 950KV з гвинтами діаметром 230 мм. Вражаюча потужність такої зв'язки забезпечує впевнений динамічний політ навіть при помірному вітрі. Також варто відзначити міцну пластикову конструкцію, в якій передбачений знімний захист гвинтів. Дрон має просте і інтуїтивно зрозуміле управління, з яким можуть легко впоратися оператори-початківці, які не мають багатого досвіду управління літаючою технікою такого роду. Обладнаний повноцінною системою стабілізації в просторі, що складається з 6-и осьової гіроскопічної системи і барометричного сенсора, що допомагає точно підтримувати задану висоту польоту.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WL Toys 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WL Toys.
Купити WL Toys V393
Усі ціни 9 →Wltoys Cyclone (WL-V393) | 10 617 грн. |
Квадрокоптер Wl Toys V393 Cyclone безколекторний | 13 300 грн. |
Квадрокоптер Wl Toys V393 Cyclone бесколлекторный | 13 300 грн. |
Wltoys Cyclone (WL-V393) | 10 519 грн. |
WL Toys Квадрокоптер великий V393 Cyclone безколекторний WL-V393 | 13 300 грн. |
- Комплектується асортиментом додаткових гвинтів