Каструля WMF Fusiontec 05.1730.5290 (3201006037)
Фото 6 |
WMF Fusiontec 05.1730.5290 3.7 л6.4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Fusiontec 05.1730.5290
Каструля висока WMF FT Functional T 20 см 0517305290 (05.1730.5290) | 6 399 грн. |
Набір каструль і сковорідок Wmf - Garnek 20Cm, Czarny, Fusiontec Functiona | 8 651 грн. |
WMF 517305290 FT Functional T 20 см, 3,7л Black 517305290FTFunctionalT20см | 8 099 грн. |
Модификації WMF Fusiontec 05.1730.5290
Ціни на WMF Fusiontec 05.1730.5290 |
---|---|---|---|---|
WMF Fusiontec 05.1730.5290 | від 6 399 грн. | 3 пропозиції | ||
WMF Fusiontec 05.1734.5290 | від 9 099 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →