Каструля WMF Mini 07.1276.6040 (3201001290)
WMF Mini 07.1276.6040 0.7 л0.9 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Mini 07.1276.6040
WMF Каструля 12 см Mini WMF 07 1276 6040 | 1 800 грн. |
WMF 712766040 MINI 12 см, 0,7 л 712766040MINI12см,0,7л | 999 грн. |
Каструля Mini WMF 12 см (07 1276 6040) | 1 980 грн. |
Модификації WMF Mini 07.1276.6040
Ціни на WMF Mini 07.1276.6040 |
---|---|---|---|---|
WMF Mini 07.1276.6040 | від 999 грн. | 3 пропозиції | ||
WMF Mini 07.1476.6040 | від 1 199 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →