Каструля WMF Mini 07.1476.6040 (3201001294)
WMF Mini 07.1476.6040 0.7 л0.9 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Mini 07.1476.6040
Каструля низька WMF MINI 14 см з кришкою 0,9 л 0714766040 (07.1476.6040) | 1 199 грн. |
WMF Каструля 14 см Mini WMF 07 1476 6040 | 2 475 грн. |
WMF 714766040 MINI 14 см, 0,9 л 714766040MINI14см,0,9л | 1 199 грн. |
Каструля Mini WMF 14 см (07 1476 6040) | 2 723 грн. |
Модификації WMF Mini 07.1476.6040
Ціни на WMF Mini 07.1476.6040 |
---|---|---|---|---|
WMF Mini 07.1276.6040 | від 999 грн. | 3 пропозиції | ||
WMF Mini 07.1476.6040 | від 1 199 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →