Трансмісійне мастило WOLF Extendtech 75W-90 GL5 5 л (8303500)
WOLF Extendtech 75W-90 GL5 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLF Extendtech 75W-90 GL5 5 л
Олива трансмісійна WOLF Extendtech GL-5 75W-90, 5л (8303500) 8303500 | 1 337 грн. |
Трансмісійна олія Wolf Extendtech 75W-90 GL 5 5л (8303500) | 1 659 грн. |
Трансмісійна олива Wolf Extend Tech 75W90 GL 5 — 5 л (8303500) | 1 424 грн. |
Модификації WOLF Extendtech 75W-90 GL5
Ціни на WOLF Extendtech 75W-90 GL5 |
---|---|---|---|---|
WOLF Extendtech 75W-90 GL5 1 л | від 295 грн. | 11 пропозицій | ||
WOLF Extendtech 75W-90 GL5 5 л | від 1 337 грн. | 3 пропозиції | ||
WOLF Extendtech 75W-90 GL5 20 л | від 4 562 грн. | 9 пропозицій | ||
WOLF Extendtech 75W-90 GL5 60 л | від 13 883 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →