Моторне мастило WOLF Vitaltech 15W-40 60 л
Товар застарів 7 838 грн. Тип: мінеральне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 15w-40; Відповідність стандартам: ACEA: A3/B4/E; API CI-4/SL; JASO DH-1; Global DHD-1; Допуски Mercedes-Benz: 229.1; |
WOLF Vitaltech 15W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації WOLF Vitaltech 15W-40
Ціни на WOLF Vitaltech 15W-40 |
---|---|---|---|---|
WOLF Vitaltech 15W-40 5 л | від 835 грн. | 8 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech 15W-40 20 л | від 2 605 грн. | 13 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech 15W-40 205 л | від 29 366 грн. | 2 пропозиції |