Моторне мастило WOLF Vitaltech 5W-30 5 л (8300011)
WOLF Vitaltech 5W-30 5L |
|
Моторна олія із повністю синтетичної сировини, заточена під ефективне мастило внутрішніх вузлів бензинових та дизельних двигунів легкових автомобілів. Технічна рідина має безліч допусків від авторитетних європейських та американських автовиробників (зокрема, GM, VAG, Mercedes-Benz, BMW тощо). Індекс в'язкості продукту SAE позначений як 5W-30. Масло має низьку в'язкість і хорошу плинність, забезпечуючи тим самим впевнений «холодний пуск» силових агрегатів і знижуючи витрату палива при регулярних поїздках за кермом.
Продукт дозволяється застосовувати в моторах із системами турбонаддува, проте він не найкраще підходить для дизельних двигунів з сажовими фільтрами. Набір присадок у складі WOLF Vitaltech 5W-30 5L гарантує чистоту внутрішнього оздоблення силового агрегату і дозволяє дотримуватися збільшеного міжсервісного інтервалу заміни олії (якщо такий дозволений виробником автомобіля). Постачається продукт у пластикових каністрах об'ємом 1 л, 4 л або 5 л.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF.
Купити WOLF Vitaltech 5W-30 5 л
Усі ціни 11 →Моторное масло Wolf VITALTECH 5W30 (5л.) 8300011 | 1 231 грн. |
Моторное масло Wolf Vitaltech 5W30 5л | 1 287 грн. |
Олива моторна синтетична WOLF VitalTech 5W-30, 5л (8300011) 8300011 | 1 155 грн. |
Моторна олива Wolf VITALTECH 5W30 5л (8300011) 8300011 | 1 080 грн. |
Wolf Моторна олива Wolf VITALTECH 5W30 5л (8300011) 8300011 | 1 080 грн. |
Модификації WOLF Vitaltech 5W-30
Ціни на WOLF Vitaltech 5W-30 |
---|---|---|---|---|
WOLF Vitaltech 5W-30 1 л | від 240 грн. | 7 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech 5W-30 4 л | від 891 грн. | 12 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech 5W-30 5 л | від 1 072 грн. | 11 пропозицій |