Трансмісійне мастило WOLF Vitaltech 75W-90 GL5 20 л (8304453)
WOLF Vitaltech 75W-90 GL5 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLF Vitaltech 75W-90 GL5 20 л
Трансмиссионное масло Wolf Vitaltech 75W90 Gl 5 20л | 8 094 грн. |
Олива трансмісійна WOLF VitalTech GL-5 75W-90, 20л (8304453) 8304453 | 7 617 грн. |
Олія трансмісійна синтетична 20л 75W-90 GL 5 Vitaltech WOLF, 8304453, / | 9 176 грн. |
Модификації WOLF Vitaltech 75W-90 GL5
Ціни на WOLF Vitaltech 75W-90 GL5 |
---|---|---|---|---|
WOLF Vitaltech 75W-90 GL5 1 л | від 481 грн. | 6 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech 75W-90 GL5 5 л | від 2 021 грн. | 8 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech 75W-90 GL5 20 л | від 7 617 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →