Каструля WOLL Concept Pro W824CO
WOLL Concept Pro W824CO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL Concept Pro W824CO
Каструля Woll Concept Pro 24x9см, 4л (W824CO) | 5 767 грн. |
Кастрюля Woll Concept Pro 24x9см, 4л (W824CO) | 5 696 грн. |
Кастрюля Woll Concept Pro с крышкой 4 л W824CO | 7 164 грн. |
Каструля WOLL 24 см 4 л Concept Pro (W824CO) | 7 164 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →