Ківш WOLL Concept W920NC
WOLL Concept W920NC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL Concept W920NC
Ківш Woll Concept 20x11см, 3.4 л (W920NC) | 2 692 грн. |
Ковш Woll Concept 20x11см, 3.4 л (W920NC) | 2 219 грн. |
Ковш Woll Concept с крышкой 3,4 л W920NC | 2 698 грн. |
Ківш WOLL 20*11 см 3,4 л Concept (W920NC) | 2 698 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →