Каструля WOLL Saphir Lite W124SLI
WOLL Saphir Lite W124SLI |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL Saphir Lite W124SLI
Каструля Woll Saphir Lite Induktion 24x13.5см, 5 л (W124SLI) | 2 694 грн. |
Кастрюля Woll Saphir Lite Induktion 24x13.5см, 5л (W124SLI) | 2 616 грн. |
Кастрюля Woll Saphir Lite Induktion без крышки 5 л W124SLI | 3 233 грн. |
Кастрюля WOLL 24*13,5 см 5 л Saphir Lite Induktion (W124SLI) индукция W124 | 3 233 грн. |
Каструля WOLL 24*13,5 см 5 л Saphir Lite Induktion (W124SLI) | 3 233 грн. |
Модификації WOLL Saphir Lite W124SLI
Ціни на WOLL Saphir Lite W124SLI |
---|---|---|---|---|
WOLL Saphir Lite W120SLI | від 2 178 грн. | 7 пропозицій | ||
WOLL Saphir Lite W124SLI | від 2 616 грн. | 7 пропозицій | ||
WOLL Saphir Lite W128SLI | від 2 894 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →