Каструля WOLL Saphir Lite W128SLI
WOLL Saphir Lite W128SLI |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL Saphir Lite W128SLI
Каструля Woll Saphir Lite Induktion 28x15.5см, 7.5л (W128SLI) | 2 980 грн. |
Кастрюля Woll Saphir Lite Induktion 28x15.5см, 7.5л (W128SLI) | 2 904 грн. |
Кастрюля WOLL 28*15,5 см 7,5 л Saphir Lite Induktion (W128SLI) индукция W1 | 3 577 грн. |
Каструля WOLL 28*15,5 см 7,5 л Saphir Lite Induktion (W128SLI) | 3 577 грн. |
Модификації WOLL Saphir Lite W128SLI
Ціни на WOLL Saphir Lite W128SLI |
---|---|---|---|---|
WOLL Saphir Lite W120SLI | від 2 186 грн. | 5 пропозицій | ||
WOLL Saphir Lite W124SLI | від 2 648 грн. | 5 пропозицій | ||
WOLL Saphir Lite W128SLI | від 2 905 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →