Каструля WOLL Titanium Nowo W124N
WOLL Titanium Nowo W124N 4.5 л 6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL Titanium Nowo W124N
Каструля Woll Concept 24x13см, 5.8 л (W124NC) | 3 197 грн. |
Кастрюля Woll Concept 24x13см, 5.8 л (W124NC) | 3 128 грн. |
Кастрюля Woll Concept с крышкой 5,8 л W124NC | 3 837 грн. |
Каструля WOLL 24*12 см 4,5 л Nowo Titanium (W124N) | 3 245 грн. |
Модификації WOLL Titanium Nowo W124N
Ціни на WOLL Titanium Nowo W124N |
---|---|---|---|---|
WOLL Titanium Nowo W124N | від 3 128 грн. | 5 пропозицій | ||
WOLL Titanium Nowo W128N | від 2 975 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →