Моторне мастило Wolver Super Light 10W-40 20 л
Товар застарів 4 349 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API SM/CF/EC; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 501.01/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.1; |
Wolver Super Light 10W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wolver 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wolver.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wolver Super Light 10W-40
Ціни на Wolver Super Light 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Wolver Super Light 10W-40 1 л | від 281 грн. | 1 пропозиція | ||
Wolver Super Light 10W-40 4 л | від 671 грн. | 5 пропозицій | ||
Wolver Super Light 10W-40 60 л | від 11 319 грн. | 1 пропозиція |