Моторне мастило Wolver UltraTec 5W-30 4 л
Wolver UltraTec 5W-30 4L |
|
Синтетичне моторне масло універсального застосування, яке допускається заливати в двигуни внутрішнього згоряння бензинових та дизельних легковиків. Продукт підходить для використання в силових агрегатах із системами турбонаддуву, каталітичними нейтралізаторами відпрацьованих вихлопних газів або фільтрами сажі. Wolver UltraTec 5W-30 4L - легколетюча олія з ефективним пакетом присадок, що забезпечують впевнений «холодний пуск» мотора та підтримання внутрішніх вузлів двигуна у належній чистоті.
Технічна мастильна рідина має високу стійкість до окислення і температурну стабільність, високу очисну здатність, низьку випаровуваність. Більше того, олія від Wolwer має низький рівень сульфатної зольності (Low SAPS). Продукт можна використовувати в силових агрегатах легкових автомобілів із збільшеним інтервалом заміни олії. Клас в'язкості мастильного матеріалу відповідає SAE 5W-30, також йому надано допуски від провідних автовиробників Porsche, Mercedes-Benz, BMW, групи компаній VAG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wolver 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wolver.
Купити Wolver UltraTec 5W-30 4 л
Усі ціни 7 →Моторна олива Wolver Super Dinamic 10W-40 5л (4260360942600) 4260360942600 | 887 грн. |
Wolver Моторна олива Wolver Super Dinamic 10W-40 5л (4260360942600) 426036 | 873 грн. |
Олія моторна синтетична 5л 10w-40 super dynamic WOLVER, 4260360942600 | 959 грн. |
Моторна олія Wolver Super Dinamic 10W-40 5л (4260360942600) | 1 149 грн. |
Моторне масло Wolver Super Dynamic 10W-40 5 л (4260360942600) | 903 грн. |
Моторне масло Wolver UltraTec 5W-30 4 л (4260360940934) | 1 162 грн. |
Моторне масло Wolver Super Dinamic 10W-40 5л (4260360942600) | 1 183 грн. |
Модификації Wolver UltraTec 5W-30
Ціни на Wolver UltraTec 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Wolver UltraTec 5W-30 1 л | від 290 грн. | 6 пропозицій | ||
Wolver UltraTec 5W-30 4 л | від 873 грн. | 7 пропозицій | ||
Wolver UltraTec 5W-30 5 л | від 1 174 грн. | 4 пропозиції | ||
Wolver UltraTec 5W-30 60 л | від 16 237 грн. | 1 пропозиція |