Дриль-шурупокрут Worcraft ED-280
Відео 1Фото 8 |
Worcraft ED-280 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Worcraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Worcraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Worcraft ED-280
Шуруповерт електричний Worcraft ED-280, мережевий 280Вт | 1 160 грн. |
Шуруповерт електричний Worcraft ED-280, 0,28кВт | 1 160 грн. |
Шуруповерт електричний (Worcraft) 220V. 280Вт. 800 об/хв. ED-280 | 831 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →