Болгарка Worcraft WAG13-125V
Відео 3Фото 5 |
Worcraft WAG13-125V без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Worcraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Worcraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Worcraft WAG13-125V
Worcraft Болгарка Worcraft WAG13-125V (12003) | 2 050 грн. |
Шліфмашина кутова Worcraft WAG13-125V, болгарка 1300Вт | 1 560 грн. |
Шліфмашина кутова Worcraft WAG13-125V (12003) | 1 560 грн. |
Шліфмашина кутова Worcraft WAG13-125V, 1,3кВт | 1 560 грн. |
Шліфмашина кутова Worcraft WAG13-125V | 1 560 грн. |
Відеоогляди
Модификації Worcraft WAG13-125V
Ціни на Worcraft WAG13-125V |
---|---|---|---|---|
Worcraft WAG13-125 | від 1 430 грн. | 3 пропозиції | ||
Worcraft WAG13-125V | від 1 560 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →