Вантажна шина Wosen WS767 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Wosen WS767 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wosen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wosen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wosen WS767 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 8 →Wosen WS767 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 18 008 грн. |
Wosen WS767 (прицепная) 385/65 R22.5 160K PR20 | 15 878 грн. |
Wosen WS767 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 16 503 грн. |
Вантажна шина WOSEN WS767 385/65R22.5 160K | 16 891 грн. |
Вантажна шина WOSEN WS767 385/65R22.5 160K | 17 051 грн. |
ще 3 пропозиції