Литий диск WSP Italy W567 8,5x18/5x112 ET29 DIA66,6
Відео 1Фото 2 | від 8 170 до 10 110 грн. Порівняти ціни 20 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):29 мм |
Модифікації WSP Italy W567 42
Характеристики
WSP Italy W567 8,5x18/5x112 ET29 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W567 8,5x18/5x112 ET29 DIA66,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Audi (W567) Giasone R18 W8.5 PCD5x112 ET29 DIA66.6 ( | 8 314 грн. |
WSP Italy W567 R18 W8.5 PCD5x112 ET29 DIA66.6 Hyper Silver | 8 564 грн. |
WSP Italy Audi (W567) Giasone 8.5x18 5x112 ET29 DIA66.6 HS | 8 433 грн. |
WSP Italy W567 (R18 W8.5 PCD5x112 ET29 DIA66.6) HS | 8 965 грн. |
Диски WSP Italy Audi (W567) Giasone 8,5x18 5x112 ET29 DIA66,6 (hyper silve | 8 898 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі