Литий диск WSP Italy W567 8x18/5x112 ET47 DIA66,6
Відео 1Фото 2 | від 6 400 до 11 499 грн. Порівняти ціни 32 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації WSP Italy W567 42
Характеристики
WSP Italy W567 8x18/5x112 ET47 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W567 8x18/5x112 ET47 DIA66,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Audi (W567) Giasone R18 W8 PCD5x112 ET47 DIA66.6 (ma | 7 778 грн. |
WSP Italy W567 R18 W8 PCD5x112 ET47 DIA66.6 Hyper Silver | 6 720 грн. |
WSP Italy W567 (R18 W8.0 PCD5x112 ET47 DIA66.6) MGM | 8 442 грн. |
Диски WSP Italy Audi (W567) Giasone 8x18 5x112 ET47 DIA66,6 (matt gun meta | 8 379 грн. |
WSP Italy Audi (W567) Giasone 8x18 5x112 ET47 DIA66.6 MGM | 7 650 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі