Моторне мастило XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF 5 л (XA 20311)
Товар застарів 1 056 грн. Тип: мінеральне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 5; SAE: 10w-30; Відповідність стандартам: API SL/CF; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 500.00/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.1; |
XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF
Ціни на XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF |
---|---|---|---|---|
XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF 1 л | від 399 грн. | 3 пропозиції | ||
XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF 4 л | від 1 111 грн. | 7 пропозицій | ||
XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF 20 л | від 5 959 грн. | 2 пропозиції |