Моторне мастило XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel 20 л (XA 20549)
Товар застарів 5 254 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API CI-4 Plus/CI-4/CH-4/CG-4/CF-4/CF; ACEA B3/B4/E7; JASO DH-1; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 505.00; Допуски Mercedes-Benz: 228.3/229.1; Допуски Renault: RD/RLD/RLD-2 |
XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel
Ціни на XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel |
---|---|---|---|---|
XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel 1 л | від 218 грн. | 5 пропозицій | ||
XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel 4 л | від 1 280 грн. | 2 пропозиції | ||
XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel 5 л | від 1 580 грн. | 1 пропозиція |