Моторне мастило XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CF 1 л
XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CF 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CF 1 л
Усі ціни 8 →Моторна олива Xado Atomic Oil 10W-40 1л (XA 22170) XA 22170 | 278 грн. |
Масло моторне напівсинтетичне XADO 10W-40 1л Atomic Oil SL/CF червоний BOO | 400 грн. |
Масло моторне напівсинтетичне XADO 10W-40 1л Atomic Oil SHPD червоний Boos | 415 грн. |
Олія 4-Т 10w40 1 л MA2, API SN XADO (2000002513193) | 525 грн. |
Олія напівсинтетична 10W-40 1л XADO SL/CF (ХА 24144) | 359 грн. |
ще 3 пропозиції
користувався олією ХАДО Atomic Oil 10W-40 SL/CF 4L з 2008 року і досі користуюся ним. скажу так мене все у ньому влаштовує. ступінь в'язкості та відповідності просто супер. в зимовий перед легкий пуск при морозі. Зниження витрати палива. зменшення оборотів двигуна на неодружених .згоряння палива відповідає стандартом. Вообщем все подобається. і далі ним користуватимуся водійський стаж 36 років розлив у XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CF 4L бочках в торгових точках. а так немає сумнівів. ціна природно але висока але така ціна реально хорошої олії XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CF 4L користуюся XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CF 4L більше року |
Додати відгук
Модификації XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CF
Ціни на XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CF |
---|---|---|---|---|
XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CF 1 л | від 278 грн. | 8 пропозицій | ||
XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CF 4 л | від 1 190 грн. | 3 пропозиції | ||
XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CF 20 л | від 4 602 грн. | 6 пропозицій | ||
XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CF 60 л | від 13 302 грн. | 4 пропозиції |