Моторне мастило XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF 0.5 л (XA 20007)
Товар застарів 399 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 0.5; SAE: 5w-50; Відповідність стандартам: API SL/CF; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Porsche: A40; Допуски BMW, MINI: Longlife-01; Допуски Mercedes-Benz: 229.3; Допуски Renault: RN 0700/RN 0710 |
XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF 0.5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF
Ціни на XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF |
---|---|---|---|---|
XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF 1 л | від 414 грн. | 6 пропозицій | ||
XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF 4 л | від 1 518 грн. | 2 пропозиції | ||
XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF 20 л | від 7 980 грн. | 1 пропозиція |