Рюкзак XD Design Bobby Hero Small 11.5 л
Відео 5Фото 40 |
XD Design Bobby Hero Small |
|
Захист від порізів і відкриття блискавки (прихована блискавка з розташуванням у спини). USB-інтерфейс. Відкриття на 180 градусів. Відділення для електроніки та велика кількість дрібних кишеньок. Світловідбивні елементи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XD Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XD Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XD Design Bobby Hero Small 11.5 л
Усі ціни 64 →Городской рюкзак антивор XD Design Bobby Hero Small 13.3" 11.5л (P705.707) | 4 950 грн. |
XD Design Bobby Hero Small Black (P705.701) | 3 920 грн. |
Xd Design Bobby Hero Small Backpack Light Blue (P705.709) for MacBook 13-1 | 4 990 грн. |
Рюкзак антивор XD Design Bobby Hero Small Blue (P705.705) [Blue|Bobby Hero | 4 950 грн. |
Рюкзак XD Design Bobby Hero Small Антивор Черный (P705.701) | 4 990 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →