Смартфон Xiaomi 12X 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 38Фото 10 |
Xiaomi 12X 128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.28 ", 2400x1080 (20:9), 419 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 870 5G
Камера:3 модулі, 50 МП, + 13 МП, та 5 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:176 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi 12X 128 ГБ / 8 ГБ
Смартфон Xiaomi 12X 8/128 Gb Gray Approved Вітринний зразок | 11 247 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 12X 8/128GB Blue EU | 16 290 грн. |
Смартфон Xiaomi 12X 8/128 Gb Gray Approved Витринный образец | 10 902 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 12X 8/128GB Purple EU | 16 290 грн. |
0 0 3 1 |
Гарний телефон за власний кошт. Коли брав його коштував недуже, але на той час був найоптимальнішим із маленьким розміром. Приємно виглядає, добре лежить у руці, матове скло, металева рамка та маленькі рамки екрану дають вишуканості та приміальності. Дуже гарна основна камера, якісні фото навіть без GCam. Відео 960 к/сек. Макро фотографії дуже якісні з фокусом досить швидким. Щось неймовірне. Швидка зарядка дуже добре, через рік тримає заряд менше, приблизно 6-8 годин інтенсивної роботи, але 20хв. На зарядці і ще 6 годин у тобі є. Приклади фото додаю. Камера основна та макро
Матеріали корпусу Екран та розміри Рідкісні оновлення
Селфі Ширококутна камера Serg Kor: користуюся Xiaomi 12X 128GB більше року |
На жаль, чомусь переважна кількість виробників вирішила, що людям потрібні лопати замість смартфонів. А мені потрібен саме компактний смартфон, щоб не мешкав у карману, та я міг оперувати ним однією рукою.
Тому, коли мій старенький Xiaomi Mi 9SE вже морально застарів і я почав шукати йому заміну, виявилося, що або Samsung S23 за $1к, або Xiaomi 12, за не дуже дешевше, ну і останній варіант за притомні гроші - Xiaomi 12X. Придбав його десь рік тому, і за весь рік єдиний "мінус" цього телефону – батарея. Вона живе рівно один день у помірному сценарії використання. Якщо додати гри – то до вечора може й не дожити. У всьому іншому - чудовий "компактний" смарт, який повністю покриває всі мої потреби. Розмір Батарея Alexander Andreyanov: користуюся Xiaomi 12X 128GB більше року |
В цілому телефон відмінний, добре лежить в руці, не великий і не маленький, Xiaomi знайшла нарешті ту середину ідеального телефону, відмінна матриця навіть із цими закругленими краями, хоча може ця справа звикання Звук чистий, басистий, але його мало, він тихий, мій mi9t репетує так що його і не чути. У комплекті чохол + заряджання Хороший екран (1-120гц), в активному використанні до кінця дня 30% батареї Датчик наближення (це вже проблема навіть не знаю яких поколінь), ціна завищена Дмитро Ємець: користуюся Xiaomi 12X 128GB менше місяця |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Показано 3 із 8 запитань
ще 5 запитань
Відеоогляди
Модификації Xiaomi 12X
Ціни на Xiaomi 12X |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 12X 128 ГБ / 8 ГБ | від 10 902 грн. | 4 пропозиції | ||
Xiaomi 12X 256 ГБ / 8 ГБ | від 14 680 грн. | 2 пропозиції | ||
Xiaomi 12X 256 ГБ / 12 ГБ | від 16 720 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →