Валіза Xiaomi 90 Seven-Bar Business Suitcase 24
Відео 3Фото 19 |
Xiaomi 90 Seven-Bar Business Suitcase 24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi 90 Seven-Bar Business Suitcase 24
Усі ціни 9 →Чемодан Xiaomi Ninetygo Business Travel Luggage 24" White (6941413216753) | 6 000 грн. |
Валіза Xiaomi Ninetygo Business Travel Luggage 24" White (6941413216753) | 6 000 грн. |
Валіза Xiaomi Ninetygo Business Travel Luggage 24" White (6941413216753) | 6 127 грн. |
Чемодан Xiaomi Ninetygo Business Travel Luggage 24" White | 5 999 грн. |
Валіза Xiaomi Ninetygo Business Travel Luggage 24" White (6941413216753) 6 | 5 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Брали валізу для поїздок на море, щоб улізло все. Зовні він однозначно стильний, виготовлений із полікарбонату. Панцир зроблено те щоб запобігти подряпини. Подряпин я не боюся, але після 3-х перельотів з'явилися незначні подряпини, які не відразу й помітили. Він має зручну надійну зносостійку висувну ручку з 4 рівнями висоти, яка підходить для будь-якого зростання. Його комфортно котити чоловікові (2 метри на зріст) і мені (160см). Колеса обертаються на всі 360 градусів, а сама валіза котиться практично безшумно. Усередині 2 відсіки відокремлені один від одного, є кишеня для дрібниць. Хороша валіза. Панцирь зроблений так, щоб запобігти подряпинам. У нього є зручна надійна зносостійка висувна ручка з 4 рівнями висоти, яка підходить для будь-якого зростання. Колеса обертаються на всі 360 градусів, а сама валіза котиться практично безшумно Колір хотілося б яскравий Юлия: користуюся Xiaomi 90 Seven-Bar Business Suitcase 24 більше року |
Додати відгук
Nafanya
6 серпня 2020, 08:38
Гарантия год от производителя?Украина #
В некоторых магазинах стоит гарантия год от производителя, в тех, что стоит 14 дней говорят, что в Украине официальной гарантии Xiaomi нет и это магазины предоставляют гарантию от себя. Где правда?
27 квітня 2019, 13:42
Где реальные размеры? #
Откуда взяты размеры чемодана Xiaomi 90 Seven-Bar Business Suitcase 24? В представленных магазинах где можно его купить размеры другие, либо не указаны вообще.
Другие - это размеры от Xiaomi 90 Points Suitcase 24 (не бизнес). Есть ли на самом деле разница в размерах или нет?
А то получается не е-каталоге размеры одни, на сайтах-продажниках другие. Кому верить?
Другие - это размеры от Xiaomi 90 Points Suitcase 24 (не бизнес). Есть ли на самом деле разница в размерах или нет?
А то получается не е-каталоге размеры одни, на сайтах-продажниках другие. Кому верить?
Відеоогляди
Модификації Xiaomi 90 Seven-Bar Business Suitcase
Ціни на Xiaomi 90 Seven-Bar Business Suitcase |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 90 Seven-Bar Business Suitcase 20 | від 3 819 грн. | 48 пропозицій | ||
Xiaomi 90 Seven-Bar Business Suitcase 24 | від 5 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Xiaomi 90 Seven-Bar Business Suitcase 28 | від 6 899 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →