Портативна колонка Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker mini
Відео 22Фото 4 |
Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker mini |
|
Легка портативна односмугова монофонічна мобільна акустична система з бездротовим bluetooth-підключенням і вбудованим мікрофоном для гучного зв'язку. Відрізняється скромним габаритними розмірами міцного пластикового корпусу (4,5х8,6х8, 6 см) і невеликою вагою 185 г.виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії 2021 року, орієнтований на активних користувачів, які бажають слухати музику в дорожніх умовах, під час пішохідних або велосипедних прогулянок, на пікніку або в поході.
Допоможе організувати невелику імпровізовану дружню вечірку. Для зручності використання портативна акустична система Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker mini має спеціальну лямку для кріплення колонки на рюкзаку, сумці, верхньому одязі, велосипеді або предметах оточення. Впевнене звучання забезпечує один динамічний випромінювач і пасивний резонатор, що підсилює бас. За заявою виробника ця зв'язка може відтворювати широкий частотний діапазон, якого достатньо для більшості популярних музичних жанрів. Для створення бездротового підключення застосовується інтерфейс bluetooth 5.0 з радіусом дії до 10 м (можна управляти відтворенням треків і приймати вхідні голосові виклики в режимі hands free). Вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 2000 мА∙год забезпечує до 10 годин автономного звучання і заряджається через порт USB-C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker mini
Усі ціни 7 →Акустика Mi Portable Bluetooth Speaker (BHR4802GL) Grey | 999 грн. |
Акустика Xiaomi Mi Portable Speaker Mini XMYX04WM (BHR4802GL) | 937 грн. |
Акустика Xiaomi Mi Portable Speaker Mini XMYX04WM (BHR4802GL) | 929 грн. |
Колонка Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker (BHR4802GL) Grey | 1 099 грн. |
Xiaomi Outdoor Bluetooth Speaker Mini Black XMYX04WM 762762 | 999 грн. |
Портативна колонка Mi Portable (BHR4802GL) Grey UA UCRF MDZ-28-DL | 982 грн. |
Колонка Xiaomi Bluetooth Mi Portable Bluetooth Speaker (BHR4802GL) Global, | 899 грн. |