Powerbank Xiaomi Mi Power Bank 3 20000
Відео 12Фото 7 |
Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 20000 мАгод30000 мАгод |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Power Bank 3 20000
Усі ціни 59 →Зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 mAh White (PLM18ZM) | 739 грн. |
Power Bank Mi PB3 20000mAh 18W(PLM18ZM) White | 1 199 грн. |
Зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank 3 30000mAh Quick Charge 18W Whit | 1 399 грн. |
Внешний аккумулятор Xiaomi Mi Power Bank 3 30000mAh Quick Charge 18W White | 1 389 грн. |
Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Power Bank 3 20000mAh (VXN4258C | 646 грн. |
0 0 2 10 |
Чудовий павербанк за власну ціну. Реальна ємність, якісні матеріали корпусу та підтримка більшості видів швидкої зарядки. Користувався півроку за цей час він не втратив свого вигляду, хоча носив у сумці з ключами та іншими металевими дрібницями. Мій OnePlus 9Pro повністю заряджає менше ніж за годину (через Type-C). Ціна, кількість портів Індикатор заряду Максим Кузнецов: користуюся Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 кілька місяців |
Дуже врятував у блекаут. Заряджається дуже швидко. Компактний, але тяжкий. Компактність, об'єм Вага Galahad: користуюся Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 більше року |
Якісний павербанк, швидка зарядка, вистачає на кілька зарядів, якісні матеріали, всі потрібні роз'єми. Вже не перший такий павербанк у нашій сім'ї, працює швидко якісно та зручно. Це просто безальтернативна річ, особливо під час відключень світла, рятував в окупації, коли у певний момент цілий місяць не було світла в області та місті. Крута і потрібна річ! якість, кількість роз'ємів, швидка зарядка. Один якось довго лежав не заряджаючи і потім не вмикався( Артем: користуюся Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 більше року |
Mr. White
Xiaomi за останній рік-два випустила цілу купу цікавих повербанков за привабливою ціною. Проблема лише в тому, що зовні вони робляться за одним шаблоном сірого бруска з округлими краями, і відрізнити їх без оглядки на назви буде складно навіть продавцю в магазині. Тому в компанії почали грати з квітами і випустили акумулятор в білому кольорі.
Підтримка Quick Charge і Power Delivery
Новинка позиціонується як ще одне містке і недороге рішення, повноцінно підтримує стандарти швидкої зарядки Quick Charge і Power Delivery. Mi Power Bank 3 20000 має заявлену ємність 20000 мАгод. Але через те, що частина заряду йде на перетворення напруги, а ще частина втрачається при нагріванні або роботі за низьких температур, реальна ефективна ємність акумулятора становить близько 12000 мАгод.
Доставка енергії
В арсеналі моделі є два повнорозмірних USB-порти і роз'єм USB-C через який акумулятор від Xiaomi видає зарядний струм потужністю до 18 Вт. З такими даними на пристрій можна покладатися при зарядці не тільки смартфонів, планшетів і слабкострумових гаджетів, але і ноутбуків. Благо, що підтримка Power Delivery дозволяє використовувати його таким чином. Щоправда, ноутбук повинен підтримувати зарядку через USB-C, а процес займе більше часу, ніж зі звичайною ноутбучної зарядкою, оскільки на лінії 12V сила струму становить 1.5 A.
Модификації Xiaomi Mi Power Bank 3 20000
Ціни на Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 | від 630 грн. | 59 пропозицій | ||
Xiaomi Mi Power Bank 3 30000 | від 480 грн. | 11 пропозицій |