Термометр / барометр Xiaomi Mijia Bluetooth Hygrothermograph 2
Відео 11Фото 3 |
Xiaomi Mijia Bluetooth Hygrothermograph 2 |
|
Сповіщення на телефон по Bluetooth з допомогою мобільного додатку
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mijia Bluetooth Hygrothermograph 2
Усі ціни 18 →Термометр-гігрометр Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer 2 (LYWSD03MMC) | 299 грн. |
Термогігрометр MiJia Bluetooth Thermometer 2 LYWSD03MMC | 296 грн. |
Xiaomi MiJia Temperature Humidity Monitor 2 (LYWSD03MMC) (NUN4106CN) | 281 грн. |
MiJia Bluetooth Thermometer 2 LYWSD03MMC YWSD03MMC | 509 грн. |
Термометр гігрометр Mijia Bluetooth Thermometer 2 (LYWSD03MMC) | 225 грн. |
ще 13 пропозицій
Точністю показників задоволення, дуже чутливий, якщо сидіти біля нього то температура підіймається, порівнюючи з Xiaomi Miaomiaoce LCD показники майже не відрізняються. Можна перепрошити на кастомну прошивку та підключити до хоума асистент. Точний, маленький, довго зберігає історію показів, можна побачити графік. Не найкращі куті огляду, працює на стоковій прошивці лише з міхоум. Аранський Володимир: користуюся Xiaomi Mijia Bluetooth Hygrothermograph 2 більше року |
Ціна та функціонал.
Показники майже точні буває бреше 1-3, але не критично. Якщо прикріпивши на поверхню складно замінити батарейку. Дмитро Олександрович: користуюся Xiaomi Mijia Bluetooth Hygrothermograph 2 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди