Термометр / барометр Xiaomi Mijia Miaomiaoce E-ink Ink Screen Display
Відео 4Фото 6 |
Xiaomi Mijia Miaomiaoce E-ink Ink Screen Display |
|
Дисплей з електронними чорнилами E-ink дозволяє сильно економити заряд батареї і робить цифрову інформацію більш чіткої
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mijia Miaomiaoce E-ink Ink Screen Display
Xiaomi MHO-C201 STH0016006 | 659 грн. |
Термогігрометр Xiaomi Miaomiaoce Termo-hygrometer MHO-C201 (2001212254975) | 499 грн. |
Термогігрометр Xiaomi Miaomiaoce E-ink Hygrothermograph White MHO-C201 | 599 грн. |
Термометр, гігрометр Mijia Miaomiaoce E-Ink Screen Display (MHO-C201/202) | 699 грн. |
Цифровий термогігрометр Xiaomi Miaomiaoce E-Ink (MHO-C401) | 795 грн. |
Відеоогляди