Насадка для зубної щітки Xiaomi Mijia Toothbrush Heads T100 Regular 3 pcs (NUN4098CN)
Відео 1Фото 4 |
Xiaomi Mijia Toothbrush Heads T100 Regular 3 pcs Mijiaдля зубної щітки |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mijia Toothbrush Heads T100 Regular 3 pcs
Усі ціни 8 →Змінні насадки MiJia Toothbrush Head for T100 White 3шт MBS302 (NUN4098CN) | 199 грн. |
Насадки для зубної щітки Mijia Sonic Mi Electric Toothbrush for T100 White | 275 грн. |
Набір Насадок (Коплект 5шт.) для зубної щітки Mijia Sonic Mi Electric Toot | 395 грн. |
Насадки для електричної щітки Mijia Sonic Electric Toothbrush T100 MBS302 | 299 грн. |
Набір Насадок (Комплект 5шт.) для зубної щітки Mijia Sonic Mi Electric Too | 390 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →